U19 edzői nyilatkozat 2021. 03. 27.

2021. 04. 01.

Bakonysárkányi SE - Koppánymonostori SE

2 - 0

Totális katasztrófa. Ez a 2 szó tökéletesen jellemzi ezt a produkciónkat. Akaratgyenge, figyelmetlen játék, rengeteg hiba és pontatlanság. Abból semmit nem hajtottunk végre, amit megbeszéltünk az öltözőben. Kapusunknak köszönhetjük, hogy csak 0:1 volt a félidő, aki pedig mezőnyjátékosként állt be kapuba. A 2. félidő első 5-10 percében tudtuk azt nyújtani, amit megbeszéltünk, de ez édes kevés egy mérkőzésen. Tökéletesen játszottunk az ellenfelünk kezére, amit ők ki is használtak és megérdemelten nyertek. Az 1. félidőben mintha a pályán se lettünk volna, a 2. félidőben pedig 3-4 játékos kivételével nem is akartunk már futballozni. A cserék azért akaratban helyt álltak, de sajnos segíteni már nem tudtak rejtunk. Sajnos jó páran megint elfelejtették a teljesítményüket a pályára kivinni, és ez betudható annak is, hogy az elmúlt hetekben az edzéslétszámunk átlaga is lecsökkent. Jó lenne, ha még jó pár játékos állna hozzá úgy a mérkőzésekhez, mint Egyed Gábor vagy Fekete Roland. Amíg tele gatyával és akaratlanul lépünk pályára, addig nem fogunk tudni előrefele haladni.

Ez a csapat ennél SOKKAL TÖBBRE képes és hivatott, már csak MEG KELL MUTATNI!