2021. 04. 01.

OBSK Oroszlány - Koppánymonostori SE

2 - 4

Gólok: Vizkelety Gábor 8´, 44´, Méri Martin 45´, Nagy Dávid 80´.

Talán a tavasz legjobb mérkőzését játszottuk. Nagyon jó ellenféllel találkoztunk és az elején nem is igazán tudtuk a támadó harmadba juttatni a labdákat. A vezető gólunk megnyugtatott minket kicsit, de 1:1 után a kapusunk tartotta az eredményt egy hárított ziccerrel. A félidő végén gyorsan szereztünk még 2 gólt, lélektanilag talán a legfontosabb pillanatokban. A 2. félidőre kicsit bent maradtunk az öltözőben, és be is szorított minket ellenfelünk. 1 kapott gól és 2 piros lap után, vészkapussal foytattuk ott, ahol talán az 1. félidőben abbahagytuk. Először egy fontos védés, utána pedig számtalan helyzet folytatódott, amikből 1-nél több gólt kellett volna lőni és lezárni a márkőzést. Egy nagyon jó mérkőzést tudtunk megnyerni és önbizalommal várhatjuk a hétvégi fontos meccsünket!