Gólok: Gyürki G.(2.,mindkettő 11-esből)

Jók: az egész monostori csapat.

KMSE: Giber – Egyed, Pekler, Hegedűs, Csapó Á., Sinkó, Sallai, Szalai, Tóth N., Timár, Rába J.

Cserék: Venczel,(70.), Alasztics(76.),) Dombi,(59.), Fekete R.(82.)

Fegyelmezett játékkal tartottuk a döntetlent a félidő nagy részében. Még támadásokra is futotta. Két alkalommal Szalai alig maradt le a jobb oldali beadásokról. Egy újabb helyzetnél Rába lőtt közelről fölé. A vendégek támadásainál a védők jól zártak. A 41. percben buktatás után 11-eshez jutott a Tatabánya. A büntetőt a kitűnően játszó Gyürki lőtte a jobb sarokba. 0:1

A II. félidőben állandósult a vendég fölény, de kifejezett gólhelyzet nem alakult ki. Mi már többnyire csak védekeztünk. A 76.percben egy buktatás után ismét 11-est kapott a T. bánya. Gyürki újra a jobb sarokba bombázott. 0:2

Csapatunk jól, tisztességgel helyt állt a neves vendégcsapat ellen. Gratuláció érte!