KMSE – Esztergom 2 : 1 (2:0)

K.monostor, Berecz D. Sporttelep, 80 néző, vezette: Hartdégen Zs.

Gólok: Hegedűs G., Tímár D.

Jók: Gíber R., Csapó Á., Hegedűs G.,Tímár D. Rába J.

A nagy melegben általában mezőnyjáték folyt a mérkőzés elején, sok átadási hibával. Az első gólt egy szép támadás után szereztük meg. Dombi Cs. beadását Hegedűs vágta a kapuba 8 méterről. 1:0. Az Esztergom is vezetett veszélyes támadásokat, de Gíber többször is bravúrral védett. Egy szabadrúgásnál a kapufa mentett meg a góltól. Következett a második találat. Szintén remek támadás végén Rába J. beadását Tímár D. lőtte biztosan a hálóba.2:0

A II. félidőben átadtuk a térfelet a vendégeknek, de eredményes támadást nem vezettek, csak egy alkalommal. Az esztergomi csatár 15 méterről lőtte ki a jobb sarkot. 2:1. A 63. percben 11-eshez jutottunk Rába felvágása miatt. A büntetőt Pekler a vetődő kapusban lőtte. Ezután a cserék következtében feljavult a játékunk, így biztosan őriztük meg minimális előnyünket.