Hírek

A Szív diadala volt!Nagyot hajráztunk!2012.11.06.

A múlt heti hazai győzelem után, ismét otthon léptünk pályára, ami számunkra az őszi szezonban nem nagyon számít előnynek.
Remekül kezdtünk, egy begyakorolt szöglet figura után már az első percben zörgött a Csémi háló. Szurkolóink azt hitték, hogy egy nagyon sima meccsen
nagyobb gólaránnyal nyer csapatunk. Sajnos játékosaink is elhitték, és bizony ahelyett, hogy a vendégcsapat összeomlott volna, nagy erőket mozgósítottak
meg az egyenlítésért. Ellenfelünk négy helyzetet is kihagyott és  a félidőig tudták egalizálni az eredményt. Érthetetlen volt mi történt velünk, egyszerűen
keveset futottunk,rosszul játszottunk. A második félidőben egy teljesen jogos tizenegyest értékesítettek a vendégek és máris náluk volt az előny. Cseréink
jól sikerültek,aktívabbak lettünk. Nagy hajrába kezdtünk az utolsó negyedórában a Csémi csapat nem nagyon tudott eljutni kapunkig. Támadásaink meghozták a várva
várt eredményt, egyenlítettünk. Mentünk tovább, nyerni szerettünk volna, és két perccel a vége előtt tizenegyes rúghattunk. Síri csend a néző téren, van aki oda se mer nézni,
izzadnak a tenyerek,  Köllner Dávid ( Hugó Úr ) áll a labda mögé. Az ellenfél kapusa kijön megigazítja a labdát, játékosunk persze oda megy, mert ő szeretne utoljára hozzá érni, majd belőni a lasztit a hálóba. Vibrál a levegő az izgalomtól, de Hugó Úr nagyon magabiztosan értékesíti a büntetőt. Nyertünk!   Rosszul játszottunk, de a szív diadalmaskodott.
U-19-es csapatunk bízott benne, hogy most már rég óta tartó gólképtelenségét legyőzve, hosszan tartó nyeretlenségi sorozata megszakad hazai pályán.
Nem úgy indult a meccs kezdet ahogy szerettük volna, a 13. percben már 0:2 volt az eredmény. Kicsit megijedtünk, rendeztük sorainkat, szebbnél szebb gólokat lőve
a félidőben már 6.2-re vezettünk. A második félidőben könnyedén, jól játszva sorra szereztük góljainkat. 18 gólt rámoltunk be a szimpatikus Csémi utánpótlás csapat hálójába.
Várható volt a nagyobb gólarányú győzelem, hiszen hétről hétre jól játszottak U-19-es labdarúgóink, csak a gól hiányzott. Tudtuk, hogy előbb utóbb beleszalad valaki a
ˇˇa kinyílt bicskábaˇ.  Gratulálunk, bízunk a remek folytatásban. Szeretnénk kiemelni és egyben gratulálni Kerekes Györgynek aki a szomszéd ˇvárakˇ találkozóján egymaga
12 gólt szerzett!!
 U-14-es legénység Piliscséven vendégszerepelt. Remek időjárás, nem túl jó pálya, sima győzelem.  Nehezen indult be a gépezet, sorra dolgoztuk ki helyzeteinket, de azokat rendre ki is hagytuk. Majd a félidő közepe felé betaláltunk a hazai kapuba és utána már csak az volt a kérdés, hogy mennyi lesz a vége.
Kedves fogadtatás, szimpatikus csapat, kedves vezetőedző, de a mai napon végig nagy fölényben játszva nyertük meg bajnokinkat
U-12-es utánpótlás játékosaink rangadót játszottak a szintén egy vereséggel rendelkező Tárkányi Tóth József UFC ellen. A derbire Hazai pályán került sor, de sajnos
játékosaink nagyon keveset adtak vissza abból amit tanultak, tudnak. Megiletödötten, talán egy kicsi félve is kezdtük a mérkőzést. Kaptunk szerencsétlen gólokat is,
de összességében a mai napon nem lehetett érezni csapatunkon azt a megszokott játékot ami győzelemre segítheti csapatunkat. Jó ellenféllel találtuk szembe magunkat,
szégyenkeznünk nem kell, nekünk is voltak szép támadásaink, helyzeteink. Az ilyen  meccsekből is tanulnunk kell, a fejlődésünket szolgálják,hiszen látjuk hibáinkat.

Köszönjük Szurkolóinknak, hogy biztatásukkal segítették csapatainkat, hiszen minden mérkőzésünkön 12. játékos a Szurkoló ! Köszönjük!